Serwis spłuczek podtynkowych Warszawa +48 537 461 306

W naszej działalności łączymy umiejętności naszych pracowników z doświadczeniem, praktyką i fachowością. Nasza wiedza jest udokumentowana wszelkimi wymaganymi uprawnieniami.
Nasza oferta usług hydraulicznych jest bardzo obszerna. Wykonujemy zarówno niewielkie prace ( np: zatkane zlewy, montaż umywalek itp.) , jak i przedsięwzięcia na szeroką skalę ( np: montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych ).

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Służymy pomocą w zakresie doboru materiałów i wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy.

Zadzwoń !

Woda napełania się do spłuczki, kiedy się napełni woda przelewa cały czas do toalety-a licznik bije? czy w ogóle wody nie slychać aby się napełniała. Nie rozbieraj sam spłuczki, nie pozwól żadnemu pseudofachowcowi tłuc ci obudowy spłuczki- dzwoń do nas - my poradzimy sobie z tym problemem bezinwazyjnie !

Naprawiamy spłuczki zabudowane firm: Geberit , Groe , Koło ,Cersanit , Schwab, Jika, Friatec, Roca, Sanit Tace Oraz innych firm...
Świadczymy usługi również montażu takiego typu toalet podwieszanych.

Serwis rozdrabniaczy wymuszających odpływ z wc,umywalek,zlewów itp.

Jeżeli urządzenie odbierające ścieki np. wc,mamy zamiar umiejscowić w miejscu daleko od pionu kanalizacyjnego i jesteśmy zmuszeni założyć pąpe scieków zwanym potocznie rozdrabniniaczem- (nie mylić z młynkiem) Niestety takie urządzenia także ulegają awariom ze względu na złe użytkowanie. Zajmujemy się czyszczeniem takich urządzeń lub ewenbtualną wymianom.

Serwis młynków. Często stosujemy np. w restauracjach , barach , jak i w zwykłych kuchniach młynki pod zlew. Jest to urządzenie do rozdrabniania resztek jedzenia pozostających na brudnych naczyniach.

Montujemy,serwisujemy oraz czyścimy tegotypu urządzenia..

#

#

Serwis rozdrabniaczy WC

Stawiamy na profesjonalizm, jakość wykonania oraz terminową realizację. Gwarantujemy elastyczność w działaniu, fachowe doradztwo w zakresie oferowanych usług i wysoką jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Serwis spłuczek zabudowanych

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Służymy pomocą w zakresie doboru materiałów i wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy, remontu i nowej instalacji.

Serwis młynków oraz innych urządzeń

Montujemy, serwisujemy i czyścimy młynki pod zlewami.